Obiekt

Przy stoku Polana Szymoszkowa

Polana Szymoszkowa Ski Resort znajduje się zaledwie 100m od stacji narciarskiej Polana Szymoszkowa. Dla turystów przygotowano dwie kolejki, z których dłuższa biegnie na szczyt Gubałówki, gdzie w czasie przerwy można odpocząć w jednym z barów, podziwiając Tatry. Przy dolnej stacji znajdują się dwie regionalne karczmy - Górska Chata oraz Karczma Regionalna Szymoszkowa.

Więcej informacji o cenach biletów i samym stoku można znaleźć na stronie www.szymoszkowa.pl

Wyjątkowa architektura

Polana Szymoszkowa Ski Resort to kompleks trzech luksusowych apartamentowców położony naprzeciw Polany Szymoszkowej – najsłynniejszego stoku narciarskiego w Zakopanem. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji budynku zyskujemy niepowtarzalne widoki na panoramę Tatr. Sam obiekt utrzymany jest w nowoczesnym stylu z użyciem elementów architektury regionalnej. Do jego budowy wykorzystano najlepszej klasy materiały. Dzięki licznym elementom drewnianym budynek w idealny sposób komponują się z otoczeniem, podkreślając charakter Podhala.

Apartamenty

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy apartamenty o najwyższym standardzie. Wysokiej klasy sprzęty zapewnią komfortowy wypoczynek, a niepowtarzalne oraz przytulne wnętrza umilą każdą spędzoną w apartamencie chwilę. Przemyślane elementy dekoracyjne nawiązujące do kultury regionu dodadzą wnętrzom wyjątkowego, unikalnego charakteru. Dzięki dopracowanym detalom każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Goście w apartamencie

Kontakt

info@goralpoleca.pl

Zapraszamy do kontaktu

Infolinia czynna 7 dni w tygodniu: od 8:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku od 10:00 do 22:00 od soboty do niedzieli

+48 18 521 38 50
// // //