Polana Szymoszkowa Ski Resort to obiekt który pozwala poczuć się każdemu lokatorowi luksusowo i komfortowo. Prestiż obiektu podnosi jego lokalizacja. Wybierając Polanę Szymoszkową Ski Resort nie musimy martwić się między innymi o transport do stoku narciarskiego, ponieważ położony jest tuż obok Stacji Narciarskiej na Polanie Szymoszkowej. Od zimowego szaleństwa dzieli nas zaledwie krótki spacer przez główną ulicę.

Stacja narciarska Szymoszkowa SKI

Stacja narciarska jest świetnie przygotowana dla turystów w okresie zimowym jak i letnim. Działają tutaj dwie kolejki linowe, 4- i 6- osobowa kanapa. W lecie, dla spragnionych emocji z jazdy terenowej górskiej rowerem, dużym ułatwieniem jest możliwość przewozu kolejką jednośladów. Przy zakupie biletu, transport rowerów gratis. Dla piechurów zaś u podnóża Polany Szymoszkowej, zaczyna się niebieski szlak, prowadzący na Butorowy Wierch, a następnie Gubałówkę. Po długim spacerze, nie lada atrakcją będzie zjazd zjeżdżalnią grawitacyjną o długości 750 m, by następnie udać się na malowniczy targ obok Krupówek.

W zimie Stacja Narciarska czynna codziennie w godzinach 9.00 -18.00. Dużym ułatwieniem dla narciarzy jest oświetlony stok i świetnie przygotowane trasy zjazdowe. Dodatkowo przy dolnej stacji znajduje się KidsPark Szymoszkowa, a w nim taśma dla najmłodszych narciarzy i snowboardzistów. Pod fachowym okiem instruktora dzieci mogą po raz pierwszy stanąć na jednej lub dwóch deskach i poprzez zabawę rozpocząć swoją przygodę ze sportem na śniegu.

Stok Szymoszkowa latem

Kąpielisko geotermalne

Obok stoku narciarskiego znajduje się kąpielisko geotermalne. Otwarte zostało w 2007 roku i od tamtej pory cieszy się sporym zainteresowaniem turystów i miejscowych. Termalna, zmineralizowana woda, o temperaturze około 30 st. C. wypełnia sporych rozmiarów basen. Dla gości kąpieliska udostępnione są zjeżdżalnie, boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnia leżaków oraz karczma. Kąpielisko czynne jest od końca czerwca do września w godzinach 9.00-18.00.

Dla fanów długich wędrówek górskich lokalizacja obiektu również jest bardzo korzystna. W niedalekiej odległości znajdują się wyjścia na szlaki górskie z Doliny Strążyskiej, Doliny Kościeliskiej czy Doliny Białego.

Kąpielisko latem

Regionalna kuchnia

W najbliższym otoczeniu obiektu znajdują się karczmy serwujące pyszne regionalne dania. Nie lada atrakcją jest Górska Chata zlokalizowana przy górnej stacji na Polanie Szymoszkowej. Wysoka jakość obsługi sprawia, że każdy pragnie wrócić tam jeszcze raz. Na samym szczycie kolejki znajduje się również Apres Ski, gdzie podziwiając zapierające dech w piersiach widoki na góry i Giewont, odpoczniemy przy kubku góralskiej herbaty lub grzańca.

Do centrum Zakopanego dzieli nas 15- minutowy spacer. W samym sercu stolicy Podhala czeka wiele atrakcji turystycznych, muzea, kina, teatr oraz wiele wydarzeń kulturowych. Polana Szymoszkowa Ski Resort to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, par czy grupy przyjaciół.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

info@goralpoleca.pl

Zapraszamy do kontaktu

Infolinia czynna 7 dni w tygodniu: od 8:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku od 10:00 do 22:00 od soboty do niedzieli

+48 18 521 38 50
// // //